Współpraca z Kalinga Institute of Industrial Technology

Biuro Współpracy Międzynarodowej WSEI z przyjemnością ogłasza nawiązanie partnerstwa z Kalinga Institute of Industrial Technology (KIIT).

Uniwersytet ten został oceniony przez Narodową Radę Oceny i Akredytacji (NAAC) i otrzymał notę A++. Dzięki temu plasuje się na 16 miejscu w rankingu krajowym opracowanym przez Narodowy Instytut Ram Rankingowych (NIRF) Ministerstwa Edukacji. Według AICTE, rządu Indii, KIIT to najlepszy uniwersytet w dziedzinie innowacji wśród prywatnych instytucji w latach 2020 oraz 2021. Został także sklasyfikowany wśród najlepszych 151-200 uniwersytetów na świecie według rankingu Times Higher Education Young University 2022.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z Kalinga Institute of Industrial Technology (KIIT) przyniesie wiele korzyści zarówno społeczności akademickiej WSEI, jak i społeczności KIIT.