Pilotaż kursów e-learningowych | Przedsiębiorczość

Pierwszy semestr na WSEI zamykamy przeprowadzeniem pilotażu kursów e-learningowych z zakresu przedsiębiorczości, w ramach prestiżowego projektu beSpoke – Digital Pitch-Type Presentation.
Ten innowacyjny program, zaprojektowany, aby wzmocnić umiejętności prezentacji biznesowych w cyfrowym świecie, zgromadził 20 ambitnych studentów z WSEI, w tym uczestników programu Erasmus+.
Nasi studenci mieli niepowtarzalną okazję zdobyć nowe kompetencje, które z pewnością zaprocentują w ich przyszłych karierach.
W wydarzeniu wzięli udział goście specjalni: Tomasz Marecki, Dyrektor R&D w Hitachi Energy oraz Michał Adamczyk, Prezes fundacji Kraków Miastem Startupów
To był czas intensywnej nauki, wymiany doświadczeń i nawiązywania wartościowych kontaktów.
Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy naszym studentom zdobycia nowych kompetencji!